سرویس طلای عروس چند گرم است؟

این روزا تو بازار طلای ایران میشه سرویس طلا با وزن های مختلفی دید. سرویس داریم ۱۴ گرم، سرویس داریم ۱۰۰ گرم !!

سرویس های موجود تو بازار بسته به مدل و تکنیک های ساخت وزن های مختلفی دارند. حالا یعنی چی؟

یعنی اینکه قبلا همین دونه های کارتیر که تو بازار ریخته بودو زیر ۱۰۰ گرم نمیدیدی ولی الان با تکنیک های جدید یه کاری کردن که همون سرویسا با همون ظاهر وزنشون به یک سوم هم رسیده با تکنیکای جدید ممثه تو خالی کردن دونه ها، دونه ها با ظرافت بیشتر، کوچیک تر شدن گل کار و کلی از همین کارا.

اگه امروز قصد خرید سرویس طلا داشته باشین بنا به بودجتون میتونین وزنای مختلفی بخرین. تقریبا سرویس با وزن ۳۰ گرم یه سرویس خوب با ظاهر مناسبه ولی با تغییر بند همون سرویس از بند ریخته گری به بند پرس که بند سبک تریه ۵-۶ گرم وزن کاهش پیدا میکنه.

سرویس های طلا ی تو بازار اگه برا دختر خانوما طراحی شده باشنو ظرافتای دخترونرو توش در نر گرفته باشن، تقریبا ۱۸ تا ۲۰ گرم وزن داره که میتونه تا ۲۴ گرم برسه. سرویس هائیم که برای خانم ها با یکم سن بالا تر باشن از همون ۲۴ گرم شروع میشه تا ۳۲ گرم، البته این سرویس های عرف بازاره. سرویس هائیم هست که با ظاهر بیشتر و دوننه های بیشتری طراحی میشن از ۴۰ گرم تا ۵۰ گرم وزن دارن.

پس در مجموع خرید سرویس طلا هم به مدل بستگی داره هم اینکه قصد سرویس طلا برای چه سنی رو داریم که در کنار همه ی اینا باید تکنیک های ساخت رو هم در نظر گرفت.

ممنون مییشم اگه تو این مورد تجربه ای دارین باهامون به اشتراک بزارین.

این نوشته در بلاگ ارسال شده است. این لینک مستقیم به این نوشته است.

1 دیدگاه برای “سرویس طلای عروس چند گرم است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *